kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: NEOEnergetyka Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Spółka działająca w sektorze energetyki, zajmująca się projektowaniem i przygotowaniem inwestycji z zakresu budownictwa kubaturowego, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii, poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • adresowanie i wysyłanie korespondencji wychodzącej
  • przyjmowanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej
  • skanowanie umów, korespondencji i umieszczenie na serwerze
  • prowadzenie spraw związanych z leasingami, ubezpieczeniem firmy
  • poszukiwania wykonawcy, koordynacja działań firm zewnętrznych np. naprawy
  • dostarczenie/odebranie dokumentacji od zamawiającego/urzędów i innych organizacji
  • pomoc przy wydrukach i składaniu dokumentacji
  • współpraca z firmą zewnętrzną IT, sprzątającą
  • dbałość o wygląd biura
  • przyjmowanie gości
  • zakupy materiałów biurowych, artykułów spożywczych i innych
  • pilnowanie terminów badań medycyny pracy i bhp
  • ewidencja urlopów
  • prowadzenie listy obecności pracowników
  • współpraca z zewnętrzną księgową i kadrami
  • protokoły przekazania i zdania wyposażenia
  • obieg dokumentów księgowych
  • wystawianie fv, duplikatów, korekt
  • wprowadzanie przelewów do banku
  • prowadzenie wpisów na portalach społecznościowych, stronie internetowej
  • przygotowywanie ofert i wysyłka
Wymagania
  • Wykształcenie: minimum średnie, mile widziane studia po administracji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą;
  • Zdobywanie doświadczenia;
  • Możliwość podejmowania nowych wyzwań;
Rodzaj zatrudnienia
  • Na podstawie umowy o pracę na okres próbny, nieprzekraczający 3 miesięcy, po okresie próbnym umowy na dłuższy okres