kandydatów

Etat Asystent ds. archiwizacji i administracji

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6702636, z dnia 2022-03-16

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje osoby na stanowisko :

Asystent ds. archiwizacji i administracji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesem rejestracji i przetwarzania zapytań ofertowych (start-up)
  • Koordynowanie procesu studium wykonalności (ang. feasibility)
  • Realizacja działań marketingowych w zakresie rozpowszechniania wiedzy i informacji na temat badań klinicznych realizowanych w Centrum
  • Wsparcie Kierownika OnkoCWBK w zakresie procesu start-up oraz działalności w zakresie komunikacji marketingowej związanej z prowadzeniem badań klinicznych
  • Archiwizacja dokumentacji medycznej badania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej poziom B2
  • Zarządzanie oraz koordynowanie obiegiem dokumentacji, w tym organizowanie archiwizacji przez firmę zewnętrzną
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu kształtowania pożądanego wizerunku w otoczeniu oraz pozytywnych postaw wobec zarówno samej organizacji jak i jej celów i wartości
  • Umiejętność w prowadzeniu mediów społecznościowych, akcji promocyjnych i wszelkich działań związanych z promocją

Oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w nowo powstającym zespole

  • Niezbędne do pracy szkolenia

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego