kandydatów

Etat Inżynier budowy (budowa kubaturowa)

Firma: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest Spółką deweloperską zajmującą się budową i sprzedażą nieruchomości. W swojej działalności od 2003 roku wybudowała i sprzedała ok. 1500 lokali w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

Aktualnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier budowy (budowa kubaturowa)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych.
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z kierownictwem budowy.
  • Organizacja i nadzór nad terminowością wykonywania prac budowlanych oraz dostaw materiałów.
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych.
  • Tworzenie harmonogramów realizacji robót oraz bieżąca kontrola wykonanych prac.
  • Tworzenie harmonogramów dostaw materiałów oraz sprzętu na budowę oraz dalsza ich weryfikacja w zakresie terminowości, ilości i jakości.
  • Prowadzenie rozliczeń ilości robót wykonanych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności – preferowane.
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
  • Znajomość programów AutoCad i MS Project.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS PowerPoint, MS Excel).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone umową na czas próbny.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.