kandydatów

Etat Specjalista do kadr i płac

Firma: Profit I s.c. M.Zdanowska, K.Borzuchowska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6703002, z dnia 2022-03-16

Praca w Biurze Rachunkowym istniejącym od ponad 10 lat na rynku. Obsługuje około 300 pracowników w wielu podmiotach gospodarczych. Biuro zatrudnia około 20 pracowników.

Specjalista do kadr i płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Przygotowywanie listy płac oraz obliczanie wynagrodzeń dotyczących umów cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji ZUS, prowadzenie akt osobowych, wydawanie wszelkich zaświadczeń osobom zatrudnionym i prowadzącym działalność gospodarczą.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • sporządzanie deklaracji ZUS i PFRON,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego RAKS.

Oferujemy

  • szkolenia,
  • telefony służbowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-03-2022
Wyświetleń: 81