kandydatów

Etat Księgowy Specjalista ds. ewidencji obrotu towarowego

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6703518, z dnia 2022-03-16

SP EUROPE Sp. z o.о.

SP EUROPA działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części motoryzacyjnych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów. SP EUROPE Sp. z o.о. Kompleks logistyczny z częściami motoryzacyjnymi. Kompleks logistyczny firmy jest zlokalizowany w Pruszkowie.

Księgowy Specjalista ds. ewidencji obrotu towarowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Ewidencja operacji związanych z obrotem towarowym
  • Zgłoszenie reklamacji do dostawców, przetwarzanie zwrotów do dostawców
  • Przygotowanie podstawowych dokumentów do przemieszczania towarów
  • Wystawianie i ewidencja faktur za świadczenie usług logistycznych
  • Organizacja przechowywania i archiwizacji pierwotnych dokumentów dotyczących obrotu towarowego
  • Tworzenie raportów i sprawozdań dotyczących obrotu towarów

Wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie pracy w księgowości (min, 3 lata)
  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych w Polsce;
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność;
  • Samodzielność umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00 (z godzinną przerwą na obiad)
  • Miła i przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz