kandydatów

Etat Praktykant ds. Wsparcia Aplikacji

Firma: KPMG miejsce pracy: Warszawa

Praktykant ds. Wsparcia Aplikacji
Warszawa
umowa zlecenie

Czym zajmuje się zespół?

Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego - zespół  ten wspiera technologicznie zarówno ekspertów KPMG jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych. Główny obszar działalności zespołu to tworzenie dedykowanych aplikacji webowych, które usprawniają i przyspieszają prowadzenie rozliczeń podatkowych (tzw. compliance), ale także umożliwiają terminowe i prawidłowe raportowanie odpowiednich wymogów do organów nadzorczych. W zespole Tax Technology znajdziemy zarówno project managerów, analityków biznesowych jak i deweloperów.

Twój zakres obowiązków
  • wsparcie w technicznym administrowaniu procesem wewnętrznego raportowania MDR
  • współpraca z użytkownikami aplikacji i reagowanie na ich pytania i zgłaszane problemy
  • wsparcie głównych administratorów aplikacji w zarządzaniu dostępami i uprawnieniami użytkowników
  • stały kontakt z deweloperami i działem IT w celu rozwiązania problemów użytkowników
  • udział w procesie testowania aplikacji przed ich wdrożeniem na środowisko produkcyjne
  • wsparcie zespołu projektowego przy budowaniu aplikacji webowych w obszarze podatków
Oczekujemy:
  • znajomości pakietu Office
  • znajomości języka angielskiego
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin
  • analitycznego myślenia
  • komunikatywności oraz umiejętności i chęci współpracy
  • umiejętności skrupulatnego podchodzenia do działania i planowania swojej pracy
  • chęci pomagania innym i szukania nieszablonowych pomysłów na rozwiązanie problemów

Dodatkowo mile widziane jest:

  • doświadczenie w obsłudze użytkowników aplikacji i/lub systemów
  • znajomość tematyki e-podpisów
To oferujemy
  • płatne praktyki
  • współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach – zdobądź praktyczne doświadczenie pod ich okiem
  • hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
  • wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
  • służbowy iPhone i laptop
  • możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach
  • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyk
  • program mentoringowy – możesz wybrać swojego mentora, który będzie się dzielił z Tobą wiedzą, uczył najlepszych praktyk i inspirował
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.