kandydatów

Etat Specjalista ds. finansowych

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6706362, z dnia 2022-03-17

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Specjalista ds. finansowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prawidłowe i zgodne z obowiązującymi przepisami wystawianie dokumentów sprzedaży, korekt, not korygujących dla Klientów za świadczone usługi, sprzedane towary i materiały,
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury,
  • Kontakt z Bankiem i obsługa bankowości elektronicznej,
  • Wprowadzanie przelewów do banku,
  • Sprawdzanie środków pieniężnych na rachunkach bankowych,
  • Sprawdzanie historii rachunków bankowych na prośbę pracowników innych działów, wyjaśnianie niezgodności,
  • Kontrola formalno – rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych,
  • Sprawdzanie zgodności faktur z umowami,
  • Dbałość o sprawny obieg dokumentów,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania

  • Doświadczenie w księgowości oraz wiedza z zakresu rachunkowości
  • Znajomość systemów finansowo – księgowych,
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie/student IV/V roku studiów (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów sportowych.