kandydatów

Etat Analityk finansowy

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6706365, z dnia 2022-03-17

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Analityk finansowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza i raportowanie rentowności transakcji oraz pozostałych aspektów działalności operacyjnej Spółki, w tym linii biznesowych,
  • Uczestnictwo w tworzeniu ofert handlowych,
  • Analiza przygotowanych ofert sprzedaży pod kątem ich zgodności ze stosowaną polityką cen transferowym w Grupie Kapitałowej,
  • Tworzenie dokumentacji cen transferowych,
  • Udział w przygotowywaniu rocznego Planu rzeczowo – finansowego  oraz prognoz jego wykonania,
  • Kontrola realizacji Planu rzeczowo – finansowego,
  • Prowadzenie controllingu świadczonych usług,
  • Sporządzanie miesięcznych raportów, analiz finansowych i sprawozdań,
  • Udział w zamknięciu miesiąca,
  • Praca nad wdrożeniem w Spółce modelu Activity Based Costing (ABC).

Wymagania

  • Doświadczenie w obszarze analizy finansowej, kontrolingu, audytu lub księgowości,
  • Dobra znajomość sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej, zasad budżetowania, analizy finansowej,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, zaawansowana znajomość programu MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów sportowych.