Etat Starszy inspektor / Specjalista / Starszy specjalista / Główny Specjalista w Biurze Administracji w

Firma: Centrum Unijnych Projektów Transportowych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko
Starszy inspektor / Specjalista / Starszy specjalista / Główny Specjalista w Biurze Administracji w Wydziale do Spraw Komunikacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 17/2022
Podstawowe obowiązki:

Wariant nr 1

  • Prowadzenie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej CUPT.
  • Prowadzenie profilu CUPT na portalu LinkedIn.
  • Udział w działaniach informacyjnych i promocyjnych organizowanych przez właściwe instytucje w ramach systemu wdrażania Funduszy Europejskich w sektorze transportu w Polsce.
  • Tworzenie i redagowanie informacji prasowych oraz odpowiedzi na zapytania mediów.
  • Tworzenie i redagowanie treści w intranecie, na stronie internetowej, BIP, intranetowej CUPT.
  • Tworzenie i redagowanie notatek i informacji dla pracowników CUPT.
  • Przygotowywanie we współpracy z komórkami merytorycznymi materiałów informacyjnych i promocyjnych, współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami, drukarniami itp.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z zajmowanym stanowiskiem, zgodnie z poleceniem przełożonego.

Wariant nr 2

  • Prowadzenie spraw w zakresie informacji i promocji programów/instrumentów wdrażanych przez CUPT.
  • Przygotowywanie we współpracy z zespołem koncepcji działań promocyjnych CUPT zgodnie z wytycznymi KE dot. działań informacyjno-promocyjnych dot. programów operacyjnych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (np. agencje marketingowe) w zakresie działań promocyjnych takich jak organizacja wydarzeń, kampanie informacyjne, reklama w internecie i dbanie o należytą i terminową realizację tych działań zgodnie z umową i harmonogramem.
  • Organizacja wydarzeń CUPT lub realizowanych z udziałem CUPT/w partnerstwie z CUPT.
  • Przygotowywanie dokumentacji zamówień publicznych w zakresie działań prowadzonych przez Wydział do Spraw Komunikacji.
  • Dbałość o kompletność akt, ich właściwe przechowywanie i zabezpieczanie.

Wymagania niezbędne, na stanowisko:

  • Starszy inspektor – wykształcenie średnie, staż pracy minimum 4 lata lub wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok.
  • Specjalista – wykształcenie wyższe, staż pracy minimum 2 lata.
  • Starszy specjalista - wykształcenie wyższe, staż pracy minimum 2 lata.
  • Główny specjalista – wykształcenie wyższe, staż pracy minimum 3 lata.
Wymagania dodatkowe:

Dla wariantu nr 1

  • Praca na stanowisku związanym z komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji pisemnej; lekkie pióro.
  • Znajomość technik copywriterskich i zasad prostego języka.
  • doświadczenie i wiedza w zakresie obsługi platformy komunikacyjnej na środowisku Teams oraz SharePoint.
  • Znajomość realizacji procesu wydawniczego.
  • Doświadczenie w pracy w administracji publicznej.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dokładność i terminowość.
  • Zdolności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu profilów firmowych w mediach społecznościowych.
  • Doświadczenie we współpracy z podmiotami takimi jak agencje reklamowe i eventowe.
  • Doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń.

Dla wariantu nr 2

  • Łatwość komunikacji oraz nawiązywania kontaktów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość przepisów prawa zamówień publicznych.
  • Znajomość wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji zewnętrznej.
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji powierzonych obowiązków.

Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:

  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.).
  • List motywacyjny (opcjonalnie).

Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:

  • w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez
Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na
stanowisko, na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego
dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla
kandydatów do pracy.”

  • w przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy”.