kandydatów

Etat Manager ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej

Firma: E.ON Foton Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

PoszukujemyManager ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej

Kim jesteśmy?

E.ON Foton – ludzie zmotywowani do osiągania wyników, profesjonalni i zaangażowani. Szukamy pasjonatów, takich jak my!
Poznaj nas lepiej – wejdź na naszą stronę: https://eonfoton.pl/

Działamy z pasją i energią!
Zakres obowiązków:
  • budowanie biznesu
  • realizacja planów sprzedaży (miesięcznych i kwartalnych)
  • realizacja celów jakościowych NPS, ESAT
  • planowanie, organizowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi
  • negocjacje warunków współpracy
  • szkolenia wdrożeniowe
  • zwiększanie portfela Klientów
  • codzienny coaching handlowców w ich pracy
  • podział czasu pracy: 80% w terenie, 20% w biurze
Nasze oczekiwania:
  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • nastawienie na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania
  • pomysłu na biznes
  • wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczanych celów
  • wysokie umiejętności organizacji swojego czasu pracy
  • kreatywność i gotowość do podejmowania wyzwań
  • konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie w branży energetycznej, OZE
  • umiejętności szkoleniowe
  • własne portfolio kontaktów
  • własna struktura sprzedażowa
Oferujemy:
  • realny wpływ na rozwój swój i organizacji
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie w oparciu o wyniki
  • support centrali
  • samochód klasy managerskiej, tablet, systemy sprzedażowe i pozostałe narzędzia pracy
  • możliwość wsparcia leadowego dla podległej grupy partnerskiej
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • pracę dla międzynarodowej korporacji