kandydatów

Etat Elektromonter pogotowia elektroenergetycznego

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Józefów

PGE Dystrybucja S.A. / Oddział Zamość / Rejon Energetyczny Zamość
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Elektromonter pogotowia elektroenergetycznego
Miejsce pracy: Józefów
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności łączeniowych.
  • Lokalizacja i usuwanie awarii na urządzeniach energetycznych.
  • Przygotowanie miejsca pracy na urządzeniach energetycznych.
  • Eksploatacja sieci energetycznych.
  • Realizacja zgłoszonych reklamacji przez odbiorców.
  • Dokonywanie oględzin urządzeń energetycznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie o profile elektrycznym lub pokrewnym
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych oraz z zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych
  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane uprawnienia do pracy w technologii PPN
  • Mile widziane prawo jazdy kat C,CE , uprawnienia na zwyżki
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych