kandydatów

Etat Asystent Biegłego Rewidenta

Firma: ETL Audyt miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6728076, z dnia 2022-03-21

ETL Audyt

ETL Audyt jest spółką Grupy ETL – międzynarodowej sieci kancelarii doradców podatkowych, biegłych rewidentów i radców prawnych zrzeszającą specjalistów z ponad 50 krajów świata. Jednocześnie jesteśmy największą siecią doradczą w Niemczech oraz jedną z czołowych europejskich grup konsultingowych.

ETL to:

•  40 lat doświadczenia
•  Ponad 800 kancelarii w Polsce i Europie
•  Ponad 120 000 klientów zyskuje dzięki współpracy z interdyscyplinarną siecią ETL

Asystent Biegłego Rewidenta

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w projektach związanych z przeglądem, badaniem sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu innych usług atestacyjnych tj. audyty zewnętrzne,
  • przygotowywanie draftów sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod nadzorem Kierownika Zespołu Audytowego,
  • chęć rozwoju w zakresie audytu finansowego.

Wymagania

  • wykształcenei minimum średnie
  •  dokładność i sumienność,
  •  umiejętność pracy pod presją czasu,
  •  wysoko rozwinięte umiejętności personalne i kultura osobista, ,
  •  chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń,
  •  znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie pakietu MS Office (Excel).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie.
  • wsparcie działu prawnego i działu podatkowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • umowę o pracę na pełen etat z pakietem benefitów (opieka medyczna, multisport).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-03-2022
Wyświetleń: 82