Zlecenie Pracownik magazynu, pomoc przy inwentaryzacji, miasto BŁONIE

Firma: benettPEOPLE miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska: • Wykonywanie prostych prac magazynowych, pomoc przy inwentaryzacji Oferujemy: • Pracę w Błoniu na magazynie, od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym • Umowę zlecenie • Wynagrodzenie godzinowe Oczekujemy: • Miejsce zamieszkanie Błonie lub bliskie okolice • Sprawności manualnych • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie/produkcji • Sumienności i solidności w wykonywaniu powierzonych zadań • Chęci i motywacji do pracy • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 05.07.2013 Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie swojego Cv Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Pozostałe oferty pracy w firmie benettPEOPLE
Zlecenie Pracownik działu kompletowania zamówień - praca od zaraz! w firmie: benettPEOPLE miejsce pracy: Piaseczno 10-07-2013
Zlecenie OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BŁONIE w firmie: benettPEOPLE miejsce pracy: Błonie 01-07-2013
Zlecenie Real aleja krakowska pracownik kas, pracownik hali w firmie: benettPEOPLE, Wybierz 01-07-2013
Zlecenie REAL Ursynów - Kasjer/Sprzedawca - od zaraz! w firmie: benettPEOPLE, Wybierz 01-07-2013

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2013
Wyświetleń: 783