kandydatów

Etat Kierowca międzynarodowy / ВОДІЙ-МІЖНАРОДНИК

Firma: MIKO TRANS POLSKA SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6726006, z dnia 2022-03-22

MIKO TRANS POLSKA SP. Z O.O.

Kierowca międzynarodowy / ВОДІЙ-МІЖНАРОДНИК

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  •  Flota: DAF (Euro 5, Euro 6).
  •  Siedziba główna - w Warszawie

Wymagania

  •  Kategoria praw CE
  •  Doświadczenie w przewozie międzynarodowym
  •  Paszport biometryczny, chip kierowcy, 95. kod
  •  Odpowiedzialność, przyzwoitość, punktualność

Oferujemy

  • System wynagrodzeń - 70 euro za zmianę.
  •  Wypłata po zrealizowanym transporcie.
  •  Przyjaźni dyspozytorzy i profesjonalni mechanicy są zawsze w kontakcie