kandydatów

Etat HR System Specialist

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
HR System Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?
  • Wykonywanie działań opartych na transakcjach w systemie HRIS i jego narzędziach / aplikacjach
  • Skuteczne odpowiadanie / rozwiązywanie standardowych i niestandardowych pytań / problemów związanych z systemem
  • Zobowiązanie, że odpowiedzi na zapytania są udzielane, a czynności transakcyjne przetwarzane w sposób profesjonalny, wydajny i terminowy, zgodnie z wytycznymi SLA
  • Zapewnienie wysokiej jakości zarządzania danymi (dokładność, spójność i aktualizacja danych) w systemie HRIS
  • Edukowanie lokalnych administratorów w zakresie korzystania z systemu
  • Zbieranie danych, w tym kontrole jakości i gromadzenie brakujących danych, w celu przetworzenia sprawy / zapytania (jeśli to konieczne)

CHĘTNIE Z TOBĄ POROZMAWIAMY, JEŻELI:

  • Masz wykształcenie wyższe lub zawodowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, administracji lub pokrewnym
  • Komunikujesz się biegle w języku angielskim (dobra znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znasz MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Masz podstawową wiedzę na temat usług wspólnych oraz procesów, programów i polityk płacowych
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać ich problemy i świetnie komunikujesz się zarówno ustnie jak i pisemnie
  • Masz doświadczenie w SSC - idealnie, jeżeli nie, chętnie damy Ci szansę na zawodowy start!
CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
  • Szansę na rozpoczęcie zawodowej kariery w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w jednej z największych firm logistycznych na świecie
  • Pracę w modelu hybrydowym, również po zakończwniu pandemii
  • Dostęp i regularne wpłaty środków do platformy benefitowej Medicover Benefits
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.