kandydatów

Etat Magister Farmacji

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Warszawa

Dla krajowej sieci aptek szukamy do Katowic i Warszawy magistra farmacji.

Magister Farmacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 3/2022/MF
Główne zadania:
  • Sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych.
  • Wydawanie leków na receptę pacjentom.
  • Zamawianie towaru, przyjmowanie towaru i wprowadzanie do magazynu.
  • Kontrola nad lekami psychotropowymi, odurzającymi i silnie działającymi.
  • Przestrzeganie standardów firmowych oraz standardów obsługi pacjenta obowiązujących w firmie.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne.
  • Prawo do wykonywania zawodu farmaceuty.
  • Minimum sześciomiesięczny staż pracy.
Korzyści:
  • Rynkowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ścieżka rozwoju na kierownika apteki.
  • Mile widziane osoby z Ukrainy.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.