kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 95463

Warunki pracy

  • Praca w biurze w siedzibie GIJHARS.

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie.

  • Warunki pracy: wyjazdy służbowe, praca biurowa, zagrożenie korupcją, stały duży dopływ informacji i gotowość do odpowiedzi, stres związany z obsługą klienta.

  • Praca w budynku częściowo dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych, drzwi zaopatrzone w samozamykacze, w budynku jest winda i podjazd, winda niedostosowana dla osób niewidomych, na 8 piętrze jest toaleta dla osób poruszających się na wózkach). Praca na 10 piętrze.

  • Narzędzia pracy: komputer, sprzęt biurowy.

Zakres zadań

  • Prowadzi nadzór nad eksploatacją pojazdów i ich sprawnością techniczną oraz nad terminowością wymaganych przeglądów oraz ubezpieczeń pojazdów.
  • Prowadzi dokumentację wykorzystania pojazdów służbowych GIJHARS, m.in. kart drogowych wraz z ich analizą, gospodarki paliwowej wraz z ich analizą.
  • Przygotowuje deklaracje o podatku od nieruchomości.
  • Prowadzi sprawy z zakresu ochrony środowiska.
  • Przygotowuje postępowania i prowadzi usługi pocztowe oraz monitoringu wizyjnego.
  • Prowadzi sprawy administracyjno-majątkowe laboratoriów GIJHARS.
  • Przygotowuje opis przedmiotu zamówienia, dokonuje zakupów towarów, usług i robót budowlanych poniżej progu stosowania ustawy w Biurze Administracji wraz z opracowywaniem treści umów, udziałem w pracach komisji przetargowej a także radach budowy.
  • Realizuje umowy zawarte w wyniku postępowań o zamówienie publiczne bądź wewnętrznej procedury zakupowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • Bardzo dobra znajomość programu Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność argumentowania.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz działanie w sytuacjach stresowych.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe lub szkolenie z zakresu zamówień publicznych
  • doświadczenie w pracy administracji publicznej
  • doświadczenie zawodowe z zakresu ochrony środowiska.

Pozostałe oferty pracy w firmie Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2022
Wyświetleń: 88