Etat „Kurs na rozwój” – płatny program stażowy w Dziale Nieruchomości

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

„Kurs na rozwój” – płatny program stażowy w Dziale Nieruchomości
Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Jeśli Twoim celem jest praca w branży nieruchomości a przy tym interesuję Cię rynek nieruchomości komercyjnych komercyjne (magazyny logistyczne i cross dock).
Wykazujesz się dużą motywacją do rozwoju, jesteś otwarty na nowe doświadczenia, sumienny i zaangażowany – zgłoś się do płatnego programu stażowego!

W PEKAES będziesz miał możliwość samodzielnego realizowania odpowiedzialnych zadań, przy wsparciu osób z długoletnim doświadczeniem w branży i otwartych na dzielenie się wiedzą.

Zadania:
  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy w Dziale Nieruchomości w branży TSL .
  • Wsparcie Pracowników Działu w tworzenie i obsługa umów najmu
  • Wspieranie działu w pozyskiwaniu nieruchomości komercyjnych
  • koordynowanie prac remontowych, administracyjnych oraz z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • Współpraca z urzędami, architektami, rzeczoznawcami, instytucjami
  • Archiwizowanie dokumentów
Wymagania:
  • Jesteś studentem ostatniego roku studiów zaocznych lub absolwentem studiów o tematyce nieruchomości, administracja, lub absolwentem technikum budowlanego.
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Masz prawo jazdy kategorii B i jesteś otwarty na podróże służbowe
  • Masz pierwsze doświadczenia w obsłudze nieruchomości lub pracy w firmie logistycznej.
  • Chciałbyś nauczyć się pracować z nieruchomościami komercyjnymi w szerokim zakresie zadań (obsługa i zarządzanie nieruchomości, kupno i sprzedaż, oraz kontakt z urzędami)
  • Jesteś osobą, która umie pracować pod presją czasu, jest samodzielna, komunikatywna, potrafi podejmować decyzje i jest nastawiona na realizację celu.
Oferujemy:
  • Minimum 3 miesięczny płatny program stażowy. Dla najlepszych umowa o pracę po zakończeniu stażu
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Opiekun Stażu, który jest ekspertem w swojej dziedzinie
  • Udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych
  • Kultura feedbacku

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!