Etat Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Komunikacji i Marketingu

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6741750, z dnia 2022-03-23

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Komunikacji i Marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SS/GS/DKM/03/22

Opis stanowiska

  • opracowanie i rozwój nowych funkcjonalności ekosystemu portali PARP;
  • współtworzenie oraz realizacja koncepcji rozwoju portali PARP;
  • udział w zarządzaniu architekturą informacji ekosystemu stron internetowych PARP.
  • udział w opracowaniu layoutu serwisu i sposobu prezentacji treści w ramach serwisu;
  • uczestniczenie w postępowaniach dotyczących zamawiania usług zewnętrznych związanych w szczególności ze stronami www, intranetowymi, aplikacjami mobilnymi, ect. Planowanie, kontraktacja i nadzór nad realizacją zamówień;
  • opracowywanie specyfikacji technicznych nowych rozwiązań funkcjonalnych stron internetowych PARP, w środowiskach używanych w PARP;
  • analiza potrzeb użytkowników biznesowych i końcowych systemu stron internetowych PARP;
  • nadzór nad stronami www PARP w zakresie wprowadzania nowych elementów funkcjonalnych, zapewnienia spójności treści oraz elementów graficznych.

Wymagania

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie administrowania oraz wdrażania stron internetowych w tym opartych na CMS (np. Joomla!) - min. 2 lata dla starszego specjalisty i 3 lata dla głównego specjalisty;
  • znajomość HTML/CSS na poziomie umożliwiającym tworzenie i edycję elementów strony internetowej;
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami w tym: określania zakresu projektu informatycznego i jego celu biznesowego/harmonogramowania/kosztorysowania projektu;
  • wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania w tym: tworzenia dokumentacji projektowej oraz tworzenia scenariuszy testowych/tworzenia makiet funkcjonalności serwisów internetowych oraz wiedza z zakresu użyteczności stron internetowych/znajomości zagadnień związanych z dostępnością serwisów internetowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym korzystanie z dokumentacji systemów informatycznych;
  • umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność;
  • dobra organizacja pracy oraz terminowość.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • doświadczenie zawodowe w zakresie administrowania oraz wdrażania stron internetowych w tym opartych na CMS Joomla;
  • zaawansowana znajomość podstawowych narzędzi edytorskich HTML/CSS + JavaScript;
  • znajomość PHP na poziomie umożliwiającym tworzenie i edycję elementów strony internetowej;
  • znajomość programów makietowania stron internetowych;
  • znajomość programów harmonogramowania projektów;
  • znajomość programów graficznych, np. Paint.NET, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, CorelDraw;
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.