kandydatów

Etat Asystentka / Asystent Oddziału

Firma: Prefa Group S.A. miejsce pracy: Warszawa

Prefa Group S.A. poszukuje do swojego oddziału w Warszawie

Asystentka / Asystent Oddziału
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • doświadczenie administracyjne 2-3 lata
  • doświadczenie we wsparciu sprzedaży - mile widziane
  • swoboda w korzystaniu z pakietu MS Office w tym dobra znajomość programu Excel
  • znajomość narzędzi do prowadzenia wideokonferencji min. Zoom, webex, teams
  • umiejętność tworzenia prezentacji i raportów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenia marketingowe – mile widziane
Obowiązki:
  • prowadzenia kalendarza spotkań
  • sporządzanie raportów i prezentacji
  • kontrola nad obiegiem dokumentów
  • współpraca ze wszystkimi działami spółki
  • organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • zatrudnienie w pewnej i stabilnej firmie
  • duża dynamika działania
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • karta MultiSport - abyś mógł zadbać o swoje ciało i umysł