kandydatów

Etat Księgowy dla firmy IT

Firma: WorkNest miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6749289, z dnia 2022-03-24

WorkNest is a boutique international services company that establishes R&D centers and dedicated teams in east Europe for IT companies and provides offshore and onshore technological solutions of the growing demand for high-end IT workforce. WorkNest Providing a dedicated team tailored perfectly for your company`s needs.

Księgowy dla firmy IT

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) spółki w branży IT
  • Prowadzenie ksiegowosci B2B
  • Znajomości przepisów prawa pracy oraz podatkowych
  • Weryfikacji i wprowadzania dokumentów księgowych
  • Przygotowanie projektów planów finansowych i zmian w budżecie;
  • Przygotowywanie sprawozdawczości budżetowej, finansowej i statystycznej;

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości od 3 lat
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, prawa spółek handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, skuteczność działania, wysoka kultura osobista
  • Samodzielności, systematyczności i poczucia odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy

  •  Rozważ kandydatów w niepełnym wymiarze godzin
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-03-2022
Wyświetleń: 64