kandydatów

Etat Samodzielny pracownik ds. płac

Firma: Muzeum i Instytut Zoologii PAN miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6753096, z dnia 2022-03-25

Muzeum i Instytut Zoologii PAN

Dyrekcja Muzeum i Instytut Zoologii PAN

(www.miiz.waw.pl)

poszukuje pracownika do Działu Kadr na stanowisko:

Samodzielny pracownik ds. płac

Rekrutacja trwa do dnia 01 kwietnia 2022

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Sporządzanie list płac, stypendiów oraz innych świadczeń, niezbędnych rejestrów, w tym przekazywanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i innych potrąceń z wynagrodzeń, obsługa PPK
  • Odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie.
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS.
  • Ewidencja zwolnień lekarskich.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu ubezpieczeń społecznych.
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku
  • Biegła znajomość pracy na komputerze (MS Office)
  • Znajomość programu Kadry i Płace Symfonia
  • Znajomość obsługi programu Płatnik,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista
  • Chęć uczenia się i otwartość na zmiany
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet socjalny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-03-2022
Wyświetleń: 43