Etat Cash Program Advisor / Doradca - Specjalista ds. Wypłat Gotówkowych

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji pozarządowej, która swoje działania skupia wokół pomocy humanitarnej na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Cash Program Advisor / Doradca - Specjalista ds. Wypłat Gotówkowych
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • zarządzanie projektem zapewnienia wsparcia gotówkowego w ramach pomocy humanitarnej;
  • nadzór nad realizacją działań w cyklach projektowych;
  • czuwanie nad tym, aby wszystkie działania były wdrażane zgodnie z wytycznymi i wymaganiami darczyńców;
  • ścisła współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi, samorządem lokalnym i partnerami;
  • zdolność wykonania szybkiej oceny rynku, zaprojektowania i wdrożenia mechanizmu płatności.
WYMAGANIA:
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie metod wypłacania gotówki np. przy systemie BLIK (najlepiej w pomocy humanitarnej);
  • biegła znajomość jęz. angielskiego, znajomość języka ukraińskiego mile widziana;
  • kreatywność w planowaniu oraz rozwiązywaniu problemów;
  • otwartość na przemieszczanie się i pracę w sytuacji stresowej.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku;
  • pracę dającą satysfakcję z realnej pomocy osobom w trudnej sytuacji;
  • dużą elastyczność i samodzielność.