Etat Administration and Logistics Officer / Specjalista / Koordynator ds. Administracji i Logistyki

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji pozarządowej, która swoje działania skupia wokół pomocy humanitarnej na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administration and Logistics Officer / Specjalista / Koordynator ds. Administracji i Logistyki
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • bieżące zarządzanie biurem w Warszawie i zasobami;
  • organizowanie wyjazdów krajowych i zagranicznych pracowników organizacji (bilety lotnicze, noclegi, ubezpieczenie);
  • przyjmowanie gości i zarządzanie kwestiami związanymi z ich pobytem;
  • wsparcie pracowników terenowych w zakresie administracyjnym i logistycznym;
  • przygotowywanie planu i kalendarza zakupów i dystrybucji oraz zapewnienie terminowości ich realizacji.
WYMAGANIA:
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z administracja lub logistyką (najlepiej w organizacji międzynarodowej lub pozarządowej);
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (poziom B2), znajomość języka ukraińskiego mile widziana;
  • kreatywność w planowaniu oraz rozwiązywaniu problemów;
  • otwartość na przemieszczanie się i pracę w sytuacji stresowej.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku;
  • pracę dającą satysfakcję z realnej pomocy osobom w trudnej sytuacji;
  • dużą elastyczność i samodzielność.