kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – międzynarodowego generalnego wykonawcy (drogi, mosty, kolej) w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • wyszukiwanie i selekcja postępowań przetargowych, w których Spółka może brać udział
  • wypełnianie i terminowe składanie dokumentacji przetargowych
  • kompletowanie wszelkich dokumentów niezbędnych do składania ofert w imieniu Spółki
  • bieżąca współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za poszczególne etapy realizacji umów przetargowych
  • sprawdzanie zawartych umów przetargowych oraz prowadzenie rejestrów
Od osoby aspirującej na to stanowisko oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane znajomość prawa zamówień publicznych i prawa cywilnego
  • bardzo dobrej obsługi komputera w środowisku Windows (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomości branży budowlanej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia zawodowe
  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju zawodowego