kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: UNITED BRANDS OF BUSINESS SP. Z O. O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6768999, z dnia 2022-03-29

CreativeHarder Sp z o.o. to zespół specjalistów, którzy działają na wielu płaszczyznach marketingu. Nasz zespół realizuje projekty w zakresie: event marketingu, produkcji materiałów promocyjnych, marketingu bezpośredniego, PR, social media, kampanii efektywnościowych, brandingu, produkcji filmowej, webdesign­­­­, monitoringu i badań opinii internautów. Dla naszych klientów opracowujemy kompleksowe strategie komunikacji, które następnie wcielamy w życie wprowadzając produkty oraz usługi na rynek, lub wzmacniając te już obecne na rynku.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja działań administracyjno-personalnych
  • Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników Agencji Pracy Tymczasowej
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
  • Sporządzanie zestawień ZUS,PIT, GUS
  • Obsługę pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi
  • Dodatkowo wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie kosztów

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy Agencji Pracy Tymczasowej
  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu kadr, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MC Office
  • Doświadczanie w obsłudze systemów kadrowo - płacowych
  • Skrupulatność, dbałość o szczegóły, terminowość

Mile widziana:

  • znajomość programu Enova
  • znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

  • Pracę w zespole o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-03-2022
Wyświetleń: 77