kandydatów

Etat Administrator baz danych / Modelarz danych

Firma: POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Administrator baz danych / Modelarz danych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad projektem budowy i uruchomienia systemu analitycznego BI,
  • Analizowanie wymagań i definiowanie ogólnych specyfikacji wdrożeniowych wraz z wykonawcą systemu analitycznego klasy BI
  • Projektowanie, modelowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru danych,
  • Utrzymywanie, rozwój i optymalizacja infrastruktury hurtowni danych,
  • Analizowanie działania baz danych pod kątem aktualności, sprawności, użyteczności oraz bezpieczeństwa systemu,
  • Ocenianie i rekomendowanie nowych technologii w celu usprawnienia obecnego systemu raportowania,
  • Profilowanie i modelowanie danych,
  • Bieżące raportowanie oraz analizy ad-hoc.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne, techniczne lub pokrewne),
  • Doświadczenie w zarządzaniu hurtownią danych oraz projektowaniu baz danych,
  • Doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych,
  • Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych,
  • Umiejętności komunikacyjne i współdziałania w zespole oraz orientacji na potrzeby biznesowe
  • Znajomość komunikatywna - j. angielski,

Programy na których pracujemy:

  • Opera – obsługa recepcji,
  • Fidelio – obsługa recepcji,
  • DM Plaza – obsługa recepcji,
  • RES – obsługa restauracji,
  • S4H – obsługa restauracji, obsługa magazynowa,
  • Simphony – obsługa restauracji,
  • MC – obsługa magazynowa,
  • SW – obsługa magazynowa,
  • Stock – obsługa magazynowa,
  • ProFINN – program księgowy,
  • Enova – program księgowy, kadry i płace
  • Millennium Bomark – Kadry i płace,
  • Lotus – obieg dokumentów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Ciągły rozwój, możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Opiekę medyczną,
  • Atrakcyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach należących do Polskiego Holdingu Hotelowego.

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Polskiego Holdingu Hotelowego sp. z o o., dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.