kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 95892

Warunki pracy

- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- budynek architektonicznie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Wykonuje następujące zadania:
  • Prowadzenie spraw związanych z trwałym zarządem obiektów Ministerstwa Sprawiedliwości oraz najmem i użyczeniem innych powierzchni, zarządzanie umowami i prowadzenie dokumentacji spraw z tego zakresu.
  • Przygotowanie projektów umów najmu, użyczenia, porozumień na korzystanie z nieruchomości i mediów, udział w negocjowaniu warunków zawieranych umów celem zapewnienia racjonalnego wydatkowania środków finansowych.
  • Sporządzanie analiz kosztów poniesionych na utrzymanie obiektów i dostawy mediów do nieruchomości użytkowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości, prowadzenie spraw finansowych z tego zakresu, wystawianie faktur i not obciążeniowych, opracowywanie planów rzeczowo-finansowych.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS wyznaczonych przepisami prawa.
  • Sporządzanie zestawień powierzchni w lokalizacjach z rozbiciem na poszczególne komórki organizacyjne celem właściwego gospodarowania powierzchnią biurową.
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji do prowadzenia postepowań o udzielenie zamówień publicznych, udział w procedurach prowadzonych przez Wydział Zamówień Publicznych
  • Koordynowanie spraw związanych z użyczeniem powierzchni dla Muzeum Powstania Warszawskiego, wynajmem powierzchni na prowadzenie bufetu pracowniczego i kiosków

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych
  • znajomość przepisów z zakresu: gospodarki nieruchomościami, finansów publicznych, prawa energetycznego, zamówień publicznych, rachunkowości,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera
  • Doskonalenie zawodowe, Identyfikacja z misją urzędu, Komunikacja, Myślenie analityczne, Otwartość na zmiany, Pozytywne podejście do klienta, Umiejętność współpracy, Zorientowanie na osiąganie celów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe