Etat Główny Specjalista ds. bezpieczeństwa informatycznego w Biurze Informatyki

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6776814, z dnia 2022-03-31

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główny Specjalista ds. bezpieczeństwa informatycznego w Biurze Informatyki

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: GS/BI/03/22

Opis stanowiska

  • rozpoznawanie incydentów w systemie SIEM/FGT/WAF;
  • klasyfikowanie incydentów;
  • badanie incydentów: przyczyna, skutki;
  • analiza ryzyka;
  • remediacja incydentów, proponowanie rozwiązań;
  • współpraca z IBI oraz innymi osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo informatyczne PARP.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, technicznego (preferowany kierunek informatyka);
  • min. 3 - letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomości zagadnień związanych z:
    • metodykami ataków
    • metodami zapobiegania i reagowania na ataki;
  • znajomości poruszania się w systemach klasy SIEM;
  • znajomości protokołów TCP/IP, analizy ruchu sieciowego.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • doświadczenie w zakresie forensics;
  • certyfikat z zakresu bezpieczeństwa IT uznanych dostawców certyfikatów (CCNA, NET+, SEC+, CREST, FIAC, CYSA+, (ISC)2).

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.