kandydatów

Etat Konsultant ds. Employer Brandingu

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Konsultant ds. Employer Brandingu

Miejsce pracy:
ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa (The Park Warsaw)

Współpraca w oparciu o umowę B2B

Twoje główne zadania:
  • Przygotowywanie kampanii rekrutacyjno – wizerunkowych we współpracy z HRBP oraz menadżerami;
  • Organizacja wydarzeń wewnętrznych (konkursy, eventy okolicznościowe);
  • Inicjowanie działań mających na celu budowanie zaangażowania pracowników;
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z biurami karier, organizacjami studenckimi, mediami branżowymi;
  • Poszukiwanie nowych trendów, narzędzi, kanałów komunikacji oraz monitoring rynku w obszarze Employer Brandingu;
  • Kreowanie i realizacja strategii Employer Brandingowej;
  • Prowadzenie profilu pracodawcy w mediach społecznościowych, m.in. na portalu LinkedIn.
  • Zarządzanie kanałami komunikacji firmy, przygotowywanie komunikatów wewnętrznych.
Nasze wymagania formalne:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, psychologia, socjologia oraz kierunki pokrewne;
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku związanym z rekrutacją lub employer brandingiem;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość specjalistycznego języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość trendów w obszarze Employer Brandingu;
  • Znajomość systemu eRecruiter;
  • Doświadczenie w pracy z programami graficznymi (np. Canva, Adobe Illustrator) oraz rozwinięte umiejętności projektowania graficznego.
Co możesz zyskać podczas współpracy z CEMEX?
  • Pracę w modelu hybrydowym;
  • Pracę dla dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.