kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracyjnych - Projekt Oil & Gas

Firma: ALDESA POLSKA SERVICES Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

Aldesa Polska to firma działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Zapraszamy do Naszego Zespołu!

Specjalista ds. Administracyjnych - Projekt Oil & Gas
Miejsce pracy: Płock
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji na projekcie budowlanym,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu administracyjnego CIPRO,
  • Wsparcie w zarządzaniu flotą samochodową projektu,
  • Wsparcie administracyjne w biurze budowy,
  • Kontrola procedur administracyjnych,
  • Dbanie o korespondencję przychodzącą i wychodzącą,
  • Prowadzenie zakupów materiałów biurowych.
NASZE WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym lub księgowym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - w szczególności pakietu MS Office,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.
TO OFERUJEMY
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej,
  • Udział w ciekawym projekcie oil & gas,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nowych kompetencji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP na pełen etat,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet benefitów.
Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest:
  • Aldesa Polska Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 18, 02-676 Warszawa, KRS 0000287883, NIP 6762356224, adres e-mail: biuro@aldesa.pl, zwana dalej Spółką
  • Grupo Aldesa S.A. z siedzibą przy ul. Bahia de Pollensa 13, E-28042 Madryt, Hiszpania, adres e-mail: grupo-aldesa@aldesa.es, zwana dalej Grupo Aldesa S.A.
  • Inspektor Ochrony Danych wyznaczony w Spółce jest dostępny pod adresem e-mail: iod@aldesa.pl;
  • Inspektor Ochrony Danych wyznaczony w Grupo Aldesa S.A. jest dostępny pod adresem e-mail: protecciondedatos@aldesa.es
2. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu:
  • przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikujesz— na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO (zgoda) oraz art. 6 ust. 1 lit.b RODO (niezbędność do zawarcia i wykonania umowy);
  • przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych — na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a RODO (zgoda), po wyrażeniu zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  • wypełnienia obowiązków z RODO, np. w zakresie tworzenia rejestrów i ewidencji — na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek wynikający z przepisów prawa) oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora Danych Osobowych); prawnie uzasadnionym interesem Spółki jest posiadanie wiedzy na temat osób, które np. wycofały zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
3. W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę, przy czym wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

4. Podanie wszystkich danych osobowych zawsze jest dobrowolne, jednak podanie takich danych, jak: imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia – jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (bez tych danych nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji).Podanie jakichkolwiek innych danych niż wymienione zależy od Twojego uznania, ponieważ ich nie wymagamy;

5. Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania;

6. Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione firmie hostingowej, spółkom z grupy Aldesa, dostawcom usług rekrutacyjnych; oprócz tego możemy zostać zobowiązani, np. na podstawie przepisu prawa, do udostępnienia Twoich danych osobowych podmiotom prywatnym lub publicznym;

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

8. Twoje dane osobowe będą przechowywane:
  • przez okres 6 miesięcy — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego;
  • przez okres 6 miesięcy — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, po wyrażeniu zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych;
  • do czasu skutecznego wniesienia sprzeciwu lub osiągnięcia celu przetwarzania — w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora Danych Osobowych;
9. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

10. Posiadasz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.