kandydatów

Etat Specjalista ds. HR i Kadr

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, z branży FMCG, szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR i Kadr
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Obsługa kadrowa, płacowa i administracyjna pracowników
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – ZUS, GUS, dostawcy usług
  • Ścisła współpraca z działem księgowości
  • Kontrola obecności pracowników
  • Rekrutacja pracowników
  • Terminowe wykonywanie projektów oraz raportowanie działań
  • Opracowanie i aktualizacja procedur firmowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu płac – samodzielne naliczanie list płac, ZUS
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – min. poziom B2
  • Samodzielność, wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Dokładność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • Pozytywna energia :)
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.