kandydatów

Etat Kierownik regionalny

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik regionalny
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/03399
OBOWIĄZKI:

• zarządzanie personelem sprzątającym (rekrutacja, szkolenie, ustalanie grafików, rozliczanie godzin, zastępstwa) • regularne wizyty u Klientów i kontrola jakości pracy • przygotowanie ofert (wizja lokalna, kalkulacje cenowe, udział w przetargach) • bieżąca analiza potrzeb Klienta w zakresie realizowanych kontraktów • doradztwo w zakresie doboru środków czystości do wymagań • prowadzenie dokumentacji i raportowanie wyników pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik firmy sprzątającej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: prawo jazdy

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie co najmniej średnie, min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem sprzątającym, doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta, w tym dużych klientów korporacyjnych, doświadczenie w przygotowaniu ofert (wyceny dla biur, wspólnot mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej, znajomość procesów przetargowych), dobra organizacja pracy, dyspozycyjność czasowa, WYMAGANA BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO Obowiązki: zarządzanie personelem sprzątającym (rekrutacja, szkolenie, ustalanie grafików, rozliczanie godzin, zastępstwa) regularne wizyty u Klientów i kontrola jakości pracy przygotowanie ofert (wizja lokalna, kalkulacje cenowe, udział w przetargach) bieżąca analiza potrzeb Klienta w zakresie realizowanych kontraktów doradztwo w zakresie doboru środków czystości do wymagań prowadzenie dokumentacji i raportowanie wyników pracy.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy