kandydatów

Etat Ekspert / Ekspertka ds. Komunikacji Wewnętrznej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Ekspert / Ekspertka ds. Komunikacji Wewnętrznej

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: MBŁ07/0422

Do powstającego zespołu komunikacji korporacyjnej mBanku poszukujemy doświadczonego eksperta w zakresie komunikacji wewnętrznej, który z pasją i zapałem wykorzysta swoje dotychczasowe umiejętności w tym obszarze.

Praca w zespole komunikacji mBanku to możliwość wpływu m.in. na to, co słyszą i widzą pracownicy jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

Jeśli jesteś osobą, dla której komunikacja jest czymś więcej niż tylko obowiązkiem zawodowym; szukasz rozwoju zawodowego i chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w nowym miejscu pracy, zapraszamy!

Zakres obowiązków:

  • planowanie i przygotowywanie angażującej komunikacji w kanałach wewnętrznych, takich jak intranet i mailingi,
  • organizacja i prowadzenie wydarzeń firmowych w formule online/hybrydowej lub stacjonarnej,
  • administrowanie narzędziami komunikacji oraz dbanie o ich rozwój i zgodność z oczekiwaniami pracowników,
  • doradzanie jednostkom i spółkom banku w zakresie prowadzonych działań komunikacji wewnętrznej,
  • codzienna współpraca z członkami zespołu komunikacji banku (ekspertami ds. relacji z mediami i marketingu treści),
  • ścisła współpraca z zespołami HR, biznesu oraz innymi jednostkami, w tym praca z osobami na różnych szczeblach hierarchii firmowej.

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z komunikacją wewnętrzną w dużej organizacji,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • umiejętność zwięzłego i poprawnego pisania w języku polskim,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w piśmie i mowie,
  • sprawność w zakresie aplikacji biurowych MS Office i systemów do publikacji treści (CMS),
  • wiedza o komunikacji oraz nowych trendach w tej dziedzinie,
  • umiejętność krytycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu i ponadprzeciętna organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • otwartość i umiejętność nawiązywania relacji.