kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawiają, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska w firmie (magazynowe, specjalistyczne, wyższego i niższego szczebla, stażystów)
  • Ścisła współpraca z managerami w celu zapewnienia szybkiego, wydajnego i dobrze skoordynowanego procesu rekrutacji, aby spełnić oczekiwania biznesowe zachowujący przy tym
  • Skuteczne wyszukiwanie kandydatów wykorzystując różne narzędzia i metody, w tym Direct Search i skuteczne pozyskiwanie młodych talentów
  • Przeprowadzanie regularnej analizy rekrutacji oraz przedstawianie rekomendacji działań, rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych
  • Kształtowanie nowych działań EB oraz kontynuacja obecnych (np. udział w targach, utrzymywanie relacji z uczelniami wyższymi, dbałość o internetowy profil pracodawcy)
  • Realizowanie procesów z obszaru miękkiego HR (m.in. Onboarding, Exit Interview, Badanie Opinii Pracowników, ewaluacji szkoleń)
  • Dbałość o efektywną komunikację w firmie o rozproszonej strukturze za pomocą różnych kanałów komunikacji (mailingi, materiały drukowane, plakaty, ulotki itp.)
  • Wsparcie pracowników i managerów w obszarze zagadnień dotyczących prawa pracy
  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki personalnej
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz różnych projektów HR w firmie o zróżnicowanej, rozproszonej strukturze
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne
  • Znajomość nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych oraz systemów ATS (mile widziana znajomość programu e-recruiter)
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną oraz werbalną
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących prawa pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
Na co możesz liczyć z naszej strony?
  • Stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość inicjowania nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu HR
  • Dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, dofinansowania do Karty Multisport
  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na otwartych, partnerskich relacjach w zaangażowanym zespole specjalistów
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Po stacjonarnym wdrożeniu, możliwość pracy w formie hybrydowej