kandydatów

Etat Referent w Dziale Obsługi Rady ds. Nauki i Doktorantów

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny
poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Referent
w Dziale Obsługi Rady ds. Nauki i Doktorantów

Nr ref.: ABP/1210-28/2022

Główne zadania:

  • prowadzenie i obsługa administracyjna postępowań o nadanie stopnia doktora i doktora habilitowanego w dyscyplinie nauk farmaceutycznych
  • organizacja i obsługa posiedzeń Rady Dyscypliny
  • zamieszczanie w Biuletynie Informacji publicznej WUM, systemie POL-on oraz na stronie internetowej Rad Dyscyplin Naukowych - wskazanych w Ustawie dokumentów

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła obsługa komputera i programów MS Office i sprzętu biurowego
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i asertywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni
    medycznej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych; dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego
  • systemy premiowe
  • trzynastą pensję
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.