kandydatów

Etat Koordynator ds. Remarketingu Samochodów Używanych

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Koordynator ds. Remarketingu Samochodów Używanych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża RAC, automotive, stacja dealerska, dział sprzedaży) Min 3 lata – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość rynku samochodów używanych a w szczególności sprzedaży na zasadach B2B, znajomość rynku europejskiego
  • Dobra znajomość programu MS Office – zwłaszcza Excel (warunek konieczny)
  • Znajomość aplikacji Eurotax - Carwert
  • Nastawienie na realizację celów poprzez systematyczność w działaniu oraz skrupulatność
  • Umiejętność planowania oraz negocjacji
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres Obowiązków:

  • Sprzedaż używanych samochodów do klienta B2B (Zagranica i Kraj)
  • Sprzedaż używanych samochodów do klienta indywidualnego
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych samochodów używanych
  • Monitorowanie procesu logistycznego po sprzedaży samochodów używanych
  • Dbanie o długofalową relację z klientami oraz rozwój bazy nowych klientów
  • Obsługa administracyjna dokumentacji sprzedażowej
  • Sporządzanie okresowych zestawień, ewidencji, rozliczeń, kalkulacji i raportów
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Automatyzacja aktualnie funkcjonujących procesów w obszarze sprzedaży samochodów używanych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu
  • Samochód służbowy
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowe