kandydatów

Etat Recepcjonistka

Firma: Panek S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6827553, z dnia 2022-04-08

Panek SA, największy polski operator CarSharing, prowadzi rozwój systemu do obsługi tego wschodzącego biznesu. Obecnie poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo - Systemowego, który pomoże nam w usprawnieniu organizacji w zakresie kreowania i optymalizacji procesów Spółki.

Recepcjonistka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za standard w zakresie wizerunku biura;
  • Obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów;
  • Obsługa gości oraz spotkań firmowych;
  • Współpraca z dostawcami oraz firmami zewnętrznymi;
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi sprzątające, florystyczne itp;
  • Nadzór nad zapasami i stanami artykułów codziennego użytku socjalno-biurowego;
  • Współpraca z firmami kurierskimi.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze recepcji/sekretariatu;
  • Doświadczenie w zakresie obsługi elektronicznego systemu obiegu dokumentów;
  • Umiejętność wprowadzania standardów w obszarze funkcjonowania biura;
  • Wysoka kultura osobista i empatyczne podejście w obsłudze gości oraz pracowników;
  • Poczucie estetyki, uważność i umiejętność reagowania na bieżące potrzeby w ramach posiadanych kompetencji i uprawnień;
  • Dyskrecja i postawa etyczna;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Odpowiedzialną i stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Dogodną lokalizację w nowoczesnym biurze blisko Centrum;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze na usługi firmy – CarSharing).