kandydatów

Etat Specjalista ds. systemów informatycznych

Firma: Emitel S.A. miejsce pracy: Warszawa

 Emitel S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. systemów informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • świadczenie wsparcia informatycznego dla użytkowników wewnętrznych spółki
  • administrowanie systemami MS Windows, Active Directory, systemem ServiceDesk
  • realizacja procesów zarządzania uprawnieniami w systemach informatycznych
  • administrowanie biznesowymi systemami informatycznymi Spółki
  • sporządzanie raportów oraz procedur i dokumentacji
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie we wsparciu użytkownika
  • biegła administracja MS Windows 10
  • biegła administracja Active Directory, MS WDS, WSUS
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows Server
  • praktyczna znajomość MS Exchange i Exchange Online
  • praktyczna znajomość MS Office365
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych i telekomunikacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, w tym także język techniczny

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania
  • praca w systemie hybrydowym
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • szereg atrakcyjnych benefitów