Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. księgowości gospodarki własnej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. księgowości gospodarki własnej

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/041/0422
Twoje zadania:
  • księgowanie oraz dokonywanie kontroli pod względem formalno-rachunkowym dowodów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych
  • weryfikacja poprawności i ewidencja księgowa dokumentów w zakresie rozliczeń z pracownikami, w tym uzgodnienia sald z tytułu kart płatniczych
  • przygotowywanie raportów i zestawień z zakresu gospodarki własnej na potrzeby sprawozdawczości zarządczej i regulacyjnej, w tym sprawozdawczość do GUS
  • sporządzanie faktur sprzedażowych oraz wystawianie not i faktur korygujących
  • prowadzenie rejestru rozliczeń międzyokresowych czynnych i biernych
Z przyjemnością zaprosimy Cię do zespołu, jeśli powiesz nam, że:
  • masz wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków (mile widziana znajomość zagadnień związanych z ewidencją środków trwałych, inwestycji oraz umów leasingowych zgodnie z MSSF)
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze rachunkowości
  • posiadasz wykształcenie o profilu: finanse i rachunkowość, bankowość lub pokrewne
  • dobrze znasz aplikacje pakietu MS Office oraz systemy finansowo-księgowe (mile widziana znajomość pakietu Optima)
  • jesteś dokładny/a i skrupulatny/a
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość (pracujemy w zespole i z klientami wewnętrznymi)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w mBanku Hipotecznym
  • współpracę z niewielkim, ale dobrze zgranym trzyosobowym zespołem Sekcji Gospodarki Własnej w Departamencie Rachunkowości i Rozliczeń. Mamy zasadę, że każda osoba w zespole posiada wiedzę, jak wykonać każde zadanie z naszego obszaru, dzięki czemu jesteśmy dobrze zorganizowani i chętnie wyciągniemy pomocną dłoń, jeśli pojawią się wyzwania
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku, bezpłatnego dostępu do Linkedin Learning
  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach