kandydatów

Etat Business Support Assistant

Firma: KPMG miejsce pracy: Warszawa

Business Support Assistant
Warszawa
umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

BA Business Support zajmuje się wsparciem w codziennych zadaniach zespołu Business Advisory, oferującego usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój. BA Business Support pomaga zespołowi biznesowemu, aby ten mógł płynnie wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących zarządzania na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Twój zakres obowiązków
  • bieżące wsparcie Partnerów Działu i zespołu merytorycznego ( m.in. prowadzenie kalendarza Partnerów Business Advisory - umawianie spotkań, telekonferencji itp.)
  • wystawianie faktur
  • aktualizacja informacji w bazach danych
  • pomoc administracyjna w ofertowaniu (m.in. edytowanie dokumentów, pozyskiwanie dokumentów formalnych)
  • przeprowadzanie wewnętrznych procedur związanych z projektami
  • przygotowywanie prezentacji i raportów
  • prowadzenie planningu poszczególnych zespołów Departamentu Business Advisory
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Departamentu Business Advisory (w tym bieżąca opieka nad przestrzenią biurową Departamentu)
Nasze wymagania
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowości i zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywnego nastawienia do realizacji zadań
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym. szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, itp.
  • nowoczesne narzędzia pracy
KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.