kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: PZ Stettin TeamWork miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6839319, z dnia 2022-04-11

Dla naszego klienta, polskiej firmy działającej prężnie na rynku od 2019 poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie obecnej, aktualnej bazy danych
  • Praca na systemie CRM
  • Utrzymywanie poprawnych, profesjonalnych relacji ze współpracownikami oraz klientami

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy min. 2 lata
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat w polskiej firmie o ugruntowanie pozycji lub B2B
  • Wysokie wynagrodzenia plus premia miesięczna, która może stanowić nawet ¾ podstawowego wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-04-2022
Wyświetleń: 71