kandydatów

Etat Pracownik socjalny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Milanówek

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Milanówek
Numer: StPr/22/0125
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie pracy socjalnej z osoba i rodziną. Dokumentowanie wykonywanej pracy. Obsługa zespołu interdyscyplinarnego. Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych. Współpraca z asystentem rodziny. Wykonywanie poleceń dyrektora zgodnych z treścią zadań statutowych. Specjalistyczna diagnoza środowisk rodzinnych. Udzielanie informacji oraz pomocy w uzyskaniu przez osoby i rodziny będące w trudnej sytuacji życiowej wsparcia, w tym poradnictwa dotyczącego możliwości rozwiązywania problemów i udzielania pomocy przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Punktualność, dobra organizacja pracy, dokładność

Miejsce pracy:

Milanówek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim