kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Firma: Beesafe Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6846999, z dnia 2022-04-13

Moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy firmą, która należy do wiodącego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej Vienna Insurance Group. Moglibyśmy wskazać również nasze największe firmy w Polsce: Compensa, InterRisk, Wiener, Vienna Life. Wolimy Ci jednak powiedzieć, że na początku 2020 roku powstała firma, która chciała zrewolucjonizować rynek ubezpieczeń i zaczęła swoją przygodę. Drogę start-upu technologicznego, InsurTechu i zupełnie nowego gracza na rynku ubezpieczeń.

Grupa pasjonatów technologicznych przekuła swoje wizje w realne działania - mamy pomysły i plany na dalszy rozwój.

Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

Zatrudniamy najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Czym się zajmiesz w roli, którą stworzyliśmy?

  • Obsługą połączeń wychodzących i przychodzących
  • Obsługą korespondencji e-mail i czat
  • Telefoniczną sprzedażą produktów ubezpieczeniowych
  • Realizacją celów sprzedażowych
  • Tworzeniem i aktualizacją materiałów szkoleniowych
  • Udziałem w szkoleniach nowych pracowników

Wymagania

Co jest dla nas ważne?

  • 3 miesiące doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • Umiejętność komunikacji kanałami tekstowymi

Oferujemy

Co możemy Ci zaproponować?

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native
  • Kafeterię benefitową, a w niej m.in. ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport
  • Program rekomendacji - zgarnij dodatkowy bonus za polecenie kandydatów do pracy
  • Klub sportowy, w którym razem uczestniczymy w aktywnościach, takich jak bieganie czy jazda na rowerze
  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji
  • Program onboardingowy
  • Programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery
  • Bezpłatne zajęcia jogi i lekcje języka angielskiego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-04-2022
Wyświetleń: 114