kandydatów

Etat Specjalista / specjalistka ds. PR

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/specjalistka ds. PR

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: MBŁ11/0422

Do powstającego zespołu komunikacji korporacyjnej mBanku poszukujemy specjalisty/specjalistki ds. PR (z doświadczeniem w obszarze relacji z mediami).
Jeśli pracowałeś/pracowałaś już na podobnym stanowisku, szukasz rozwoju i chcesz umacniać swoją wiedzę z dziedziny PR, zapraszamy! Przed Tobą szansa pracy w jednym z największych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce.

Twoim bezpośrednim przełożonym będzie rzecznik prasowy banku.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie założeń do komunikacji zewnętrznej, tworzenie komunikatów i ich dystrybucja w różnych kanałach (mailingi, strona biura prasowego, profile w mediach społecznościowych),
  • obsługa mediów – aktywna komunikacja z dziennikarzami, inicjowanie kontaktu, odpowiadanie na pytania,
  • prowadzenie komunikacji kryzysowej,
  • organizacja spotkań prasowych online i offline,
  • monitoring mediów i raportowanie,
  • administrowanie stroną biura prasowego oraz dbanie o jej aktualność i rozwój;
  • codzienna współpraca z członkami zespołu komunikacji banku (ekspertami ds. relacji z mediami, komunikacji wewnętrznej i marketingu treści),
  • ścisła współpraca z zespołami biznesowymi, w tym praca z osobami na różnych szczeblach hierarchii firmowej.

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty/specjalistki ds. PR (z doświadczeniem w obszarze relacji z mediami),
  • znajomość rynku medialnego w Polsce, w tym szczególnie w obszarze mediów branżowych/specjalistycznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność zwięzłego i poprawnego pisania w języku polskim,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w piśmie i mowie,
  • sprawność w zakresie aplikacji biurowych MS Office i systemów do publikacji treści (CMS),
  • zainteresowanie komunikacją oraz nowymi trendami w tej dziedzinie,
  • umiejętność krytycznego myślenia,
  • samodzielność w działaniu i ponadprzeciętna organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • otwartość i umiejętność nawiązywania relacji.