kandydatów

Etat Pracownik działu prawnego

Firma: Staff Selection Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6860355, z dnia 2022-04-14

Firma Staff Selection Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku zajmując się zagadnieniami legalizacyjnymi, kadrowo-płacowymi, księgowymi oraz prawnymi, związanymi z pobytem i zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich naszych partnerów. Dbamy o ich potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie, by dzielić się nimi w sposób odpowiedzialny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy

Pracownik działu prawnego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata który będzie:

  • Sporządzał, analizował projekty dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, dokumenty korporacyjne, pisma procesowe).
  • Sporządzał, weryfikował oraz prowadził nadzór nad obiegiem umów cywilnych.
  • Prowadził korespondencję z kontrahentami oraz organami administracji.
  • Udzielał konsultacji oraz wyjaśnień w sprawach poszczególnych zapisów oraz poprawności sporządzenia pism.
  • Nadzorował obieg dokumentów w Spółce.
  • Nadzorował stosowanie odpowiednich wzorów dokumentów i wytycznych.
  • Ściśle współpracował z kancelarią prawną, działem sprzedaży oraz innymi działami Spółki.
  • Zajmował się innymi sprawami wynikającymi z bieżącej pracy i projektów w Spółce.

Wymagania

  • Doświadczenie 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziani studenci, absolwenci studiów prawniczych lub aplikanci I,II lub III roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub  j. rosyjskiego.

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Podniesienie kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość połączenia pracy i nauki.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.
  • Współpracę z wieloma działami Spółki.