kandydatów

Etat .NET Fullstack Developer

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Swobodny dress code
  • Dostęp do bazy szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w metodologii zwinnej - Agile
  • Wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
Dowiedz sie co wyróżniamBank w IT:

Junior .NET Developer

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: KZ/030/0222

Zespół Perła jest zespołem dedykowanym do rozwoju biznesu czeskiego i słowackiego. Realizujemy rozwój aplikacji mobilnych iOS, Android oraz Internet Bankingu. Pracujemy zwinnie w scrumie w 2 tygodniowych sprintach. Właśnie szukamy osoby, która wesprze nas przez około 1,5 roku w ramach zastępstwa :)

Jakie będą Twoje zadania?

  • projektowanie, rozwój i utrzymywanie warstwy frontend i backend,
  • wsparcie przy tworzeniu testów automatycznych, m.in.: jednostkowych i funkcjonalnych,
  • tworzenie i eksploatacja automatycznych, nowoczesnych procesów CI/CD,
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowe.

Co jest Ci potrzebne, aby zacząć?

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na komercyjnych projektach z użyciem .NET, .NET Core, JavaScript, React,
  • bardzo dobra znajomość Visual Studio 2017 oraz języka C#,
  • dobra znajomość MS SQL oraz składni SQL,
  • podstawowa znajomość OS Linux + skrypty bash,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną systemów IT.

forma współpracy: umowa o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku)
tryb pracy: działamy zdalnie, dla chętnych spotkania w Warszawie

Brzmi ciekawie? Nie czekaj - aplikuj i dołącz do zespołu Rafała :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Spotkasz się online z menadżerem zespołu i rekruterką, na część spotkania postaramy się zaprosić również kogoś z zespołu.
  3. Damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki, aby była to oferta współpracy!