kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie miejsce pracy: Żyrardów

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Żyrardów
Ogłoszenie o naborze Nr 97061

Warunki pracy

- praca o charakterze administracyjno-biurowym, jednozmianowa, przy obsłudze monitora ekranowego poniżej 4 godzin dziennie;
- oświetlenie naturalne i sztuczne;
- budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych: ruchoma platforma do transportu wózków inwalidzkich, brak progów utrudniających poruszanie się osobom niepełnosprawnym ruchowo, odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Stanowisko pracy zlokalizowane jest jest na I piętrze budynku- pomieszczenie stanowiska pracy nie jest dostosowane do osób niepełnosprawnych ruchowo. W budynku brak wind. Pomieszczenie sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo znajduje się na parterze budynku.

Zakres zadań

  • sprawdzanie pod względem merytorycznym oraz opisywanie rachunków i faktur ;
  • prowadzenie książek ewidencji pomocniczej środków trwałych i pozostałych środków trwałych , będących w użytkowaniu KPP;
  • prowadzenie gospodarki mieszkaniowej;
  • prowadzenie gospodarki mandatowej;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie finansów
  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli co najmniej "poufne" bądź zgoda na poddanie się procedurze sprawdzającej w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe