kandydatów

Etat Junior Project Manager

Firma: BARG NAPRAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Junior Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • analizowanie dokumentacji technicznej związanej z ofertowaniem prac,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza otrzymanych ofert,
  • sporządzanie zamówień oraz umów z dostawcami i podwykonawcami,
  • sporządzanie przedmiarów prac oraz składanie dyspozycji zamówień materiałów,
  • bieżąca kontrola kosztów związanych z realizacją zadań,
  • uczestnictwo w sporządzaniu ofert robót budowlanych,
  • opracowywanie harmonogramów wykonania prac
  • opracowywanie dokumentacji technicznej będącej wynikiem prac w terenie (dokumentacja powykonawcza, raporty z wykonanych prac).
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • znajomość zasad projektowania oraz wykonawstwa konstrukcji (głównie żelbetowych oraz sprężonych),
  • dobra znajomość technologii materiałów budowlanych,
  • obsługa programu AutoCad, pakietu Office 365 oraz MS Project,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę przy ciekawych i nietypowych projektach z zakresu budownictwa kubaturowego oraz przemysłowego,
  • karta Multisport oraz pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dodatek urlopowy.