kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca do sklepu meblowego

Firma: Le Pukka Concept Store miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6856092, z dnia 2022-04-19

Le Pukka Concept Store

Sklep meblowy Le Pukka istenie od 2011 roku. Showroom oraz biuro mieszczą się na Powiślu, ul. Solec 58/60.

Magazyn znajduje się na ul. Lucerny 49A.

Magazynier / Kierowca do sklepu meblowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Le Pukka Concept Store to salon meblowy na Warszawskim Powiślu.
Poszukujemy pracownika na stanowisko: KIEROWCA / MAGAZYNIER
Główne zadania na tym stanowisku:

  • odbiór towaru od producentów, również trasy po Polsce
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
  • przygotowywanie i zlecanie wysyłek kurierskich
  • sporadycznie montaż mebli oraz oświetlenia
  • dostawy towaru do Klienta

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych.
  • Zdrowie, zorganizowanie i samodyscyplina

Oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze, wśród młodych i życzliwych ludzi;
  • Stałe wynagrodzenie ;
  • Pracę w otoczeniu pięknych produktów użytku domowego ;
  • Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku godz. 11-19
  • płatne nadgodziny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-04-2022
Wyświetleń: 89